Jeśli kupowałaś kiedykolwiek na Aliexpress, wiesz że ta chińska strona zakupowa oferuje klientom prawie wszystko, co można sobie wyobrazić. Czasem znajduję tam także rzeczy o istnieniu, których nie miałam pojęcia. Moje zakupy na Aliexpress to gadżety do domu i pracy, często w dużo bardziej korzystnych cenach niż te dostępne w Polsce. 

Na blogu znajdziesz kilka wpisów z tej serii. Sprawdź:

Magnetyczna zakładka do książki

Magnetyczna zakładka do książki służy do zaznaczania fragmentów tekstów lub strony, na której skończyłaś czytać. Najczęściej zakładki sprzedawane są po kilka sztuk. Używam tego samego zestawu od kilku lat do pracy w podręczniku oraz ćwiczeniówkach oraz w domu podczas czytania. Na Aliexpress znajdziesz mnóstwo wzorów do wyboru. Moje ukochane to koty.

Zakładki kotki.

Zakładki kaktusy.

Stempelki

Stempelki świetnie sprawdzą się w pracy z przedszkolakami i młodszymi uczniami szkoły podstawowej. Mam kilka zestawów kupionych z Chin. Ich jakość jest świetna. Możesz oceniać nimi prace dzieci lub ćwiczyć z dzieciakami motorykę małą.

Pieczątki buźki.

Stempelki motywacyjne.

Długopisy ścieralne

Długopisy ścieralne, żelowe najbardziej przydają się uczniom podczas sprawdzianów lub przy nauce pisania. Lubię mieć ten typ długopisu, kiedy nie jestem czegoś pewna podczas pisania. Nie powinno się nimi wypełniać ważnych dokumentów oraz dziennika w wersji papierowej.

Długopisy żelowe klasyczne.

Długopisy ścieralne dla dzieci.

Taśmy dekoracyjne

Taśmy dekoracyjne to rzecz, którą naprawdę warto kupować na Aliexpress. Ogromny wybór i różnica w cenach w polskich sklepach to argumenty za kupowaniem washi tapes z Chin. Mam w domu wiele wzorów i rodzajów taśm. Taśm używam do prac plastycznych, ozdabiania albumów ze zdjęciami, pakowania prezentów, a kiedyś stworzyłam z nich nawet geometryczny obraz na ścianie.

Taśmy różne rodzaje.

Taśmy świąteczne.

Dziurkacz

Dziurkacz jednootworowy znajdzie zastosowanie do wszelkiego rodzaju prac artystycznych np. dziurkowania kartek okolicznościowych i zaproszeń. Jest to świetny pomocnik przy nietypowym dziurkowaniu kartek.

Dziurkacz.

Słuchawki bezprzewodowe

Ostatni zakup jest najdroższym spośród wszystkich. Słuchawki bezprzewodowe Edifier X3 zamówiłam na Aliexpress około 1,5 roku temu i ciągle świetnie się sprawdzają. Zaliczyły już kilka upadków, a nic się z nimi nie dzieje. Jakoś dźwięku jest świetna, wytrzymują dużo czasu na jednym ładowaniu. To jeden z moich najbardziej udanych zakupów na Aliexpress. Korzystam w drodze do pracy, ale też przy nauczaniu zdalnym łączyłam je z komputerem. To świetny sprzęt za niewygórowaną cenę!

Słuchawki Edifier X3.


Jeśli szukasz edukacyjnych gadżetów, które kupisz taniej odwiedź zakładkę Aliexpress na moim blogu.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.