Na Aliexpress znajdziesz wszystko. Produkty, które tam kupuję służą mi także w pracy i ułatwiają codzienne funkcjonowanie. Nauczyciele, ale też rodzice małych dzieci znajdą tam mnóstwo małych przydasi, które znajdą zastosowanie w przedszkolu, szkole, biurze czy domu. O tym, co sprawdziło się u mnie przeczytasz w dalszej części wpisu.

Pisak do pisania na czarnym papierze

Zdarza się Ci się, że uczniowie lub przedszkolaki wykonują prace plastyczne na ciemnym, czasem czarnym papierze? Podpisanie takiej pracy plastycznej zazwyczaj wiąże się z małą trudnością. Chyba, że posiadasz pisak do pisania na czarnym papierze. Pisak z Aliexpress sprawdzi się także na tablicy kredowej lub papierze kredowym. Dla mnie to przydatna rzecz, która ułatwia pracę nauczyciela w grupie dzieci.

Pisak do pisania na czarnym papierze znajdziesz tutaj.

Zaokrąglacz do kartek

Zaokrąglacz do kartek szybko, równo i w idealny sposób zaokrągli ostre rogi kartek. Kartkę delikatnie wsuwamy w to oryginalne urządzenie, naciskamy, tak jak podczas używania dziurkacza i kartka zostaje zaokrąglona. Jest to przydatny gadżet, jeśli tworzysz własne pomoce dydaktyczne, własnoręcznie robisz dyplomy dla uczniów czy wklejki do książek.

Zaokrąglacz kupisz tutaj.

Nożyk do cięcia papieru

Nożyk do cięcia papieru kupisz na Alixpress w wielu wzorach i kolorach. Miałam już kilka takich gadżetów i wszystkie dobrze się spisywały podczas krojenia elementów z papieru. Kosztują grosze, są bardzo atrakcyjne i dobre jakościowo. Polecam!

Nożyki są tutaj.

Naboje do pióra

Używam pióra do pisania, ale niezbyt często posługuję się w nim w pracy. Klasyczne i kolorowe naboje do pióra dostępne są na Aliexpress w bardzo atrakcyjnych cenach i doskonale sprawdzają się podczas pisania. Mogą być też ciekawym pomysłem na mały prezent dla pierwszaka, który uczy się pisania. Pióro wymusza staranne i uważne pisanie, a kolorowe naboje uatrakcyjnią ćwiczenia.

Naboje do pióra kupisz tutaj.

Trymer

Mini trymer to pomocnik, który nie zajmie w biurku w domu lub w pracy wiele miejsca, a może bardzo pomóc. Szybkie cięcie kartek na części sprawia, że nie potrzebujesz nożyczek. Efekt uzyskasz szybko, a linia przecięcia będzie idealnie prosta. Mój trymer swoje wysłużył podczas własnoręcznego przygotowywania zaproszeń i elementów papierowych na mój ślub, cięcia wklejek do książek dla uczniów i podczas innych szkolnych okazji.

Trymer znajdziesz tutaj.

Karteczki samoprzylepne

Karteczki samoprzylepne pomagają w oznaczaniu i opisywaniu ważnych informacji o charakterze chwilowym. Na Aliexpress jest tak wielki wybór karteczek samoprzylepnych i indeksujących, że trudno się zdecydować. Na zdjęciu mój ulubiony, prosty wzór w pięknej wersji kolorystycznej.

Moje karteczki są tutaj.

Wszystkie gadżetu, o których pisałam zostały sprawdzone i użytkowane przez dłuższy czas. Przydają się w pracy nauczyciela, ale też w domu czy biurze. Mogę Ci je polecić z czystym sumieniem.

Na blogu są jeszcze dwa inne wpisy dotyczące zakupów z Chin: Edukacyjne gadżety z Aliexpress dla dzieci cz.1 oraz Edukacyjne gadżety z Aliexpress cz.2. Przekonaj się, czy znajdziesz tam coś ciekawego.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.